Friday, June 20, 2008
HAYIRLI CUMALAR

Merhametli ve vefakar iyileştirici olduğun için bütün hastalıklarımız, acılarımız ve sıkıntılarımız için tedavi ve ferahlık ver.

Seni tesbih ederiz ey Şafi.

(her güne bir dua)

Komşumuz Yazıhane sahibi Faruk Yazıcı’ya burdan da, her şeyin ve herkesin sahibinden acil şifalar diliyorum duayla.Geçmiş olsun Faruk, yeni yazılarını bekliyoruz Faruk.Dönmeni bekliyoruz, aramıza dönmeni.Hatırla bak ne demiştin Yazıhane'de yazarken.Hatırla ve unutma, "Şimdi olan şimdi değil tanrım. Buraya kadar değil yolumuz. Şimdi ışıklar kapanınca yani, açılacak yeniden. Yolumuz buraya kadar değil. "
Hoşgeldin diyeceğimiz günü bekliyoruz.Geçmiş olsun Faruk.Geçmiş olsun Yazıhane.


CUMANIZ MÜBAREK OLSUN…

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤12:09 PM  
0 Comments:
Post a Comment
<< Home
 
 

about me
gelirsin gidersin dostumsun, gelmezsin gitmezsin neyimsin
Udah Lewat
Archives
Dua
Allah’ım, Sana tutunuyorum, Kimsenin yere atmasına izin verme beni. (Sadi)
Martı

“Yaşamak için ne çok sebep var,” diye düşünüyor uçmanın anlamına vardıkça. Kabiliyetlerinin sınırlarını aşmak, onu yaşatan en büyük sebep. Onun için balıkçı teknelerinin etrafında o rutin, sıkıcı dönüp dolaşmadan başka sebepler de var yaşamak için. Cehaletimizi kırabiliriz. Becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekâmızı kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz. En önemlisi hür olabiliriz!

Böyledir

Başkasını kıran, inciten bir insanın kendisi de bundan mutlaka yara alır.Kötülüğün oku mutlaka geri döner

Budur

Ne gökte, ne denizde, ne dağların içinde, ne de ormanların kuytu bir köşesinde, hiçbir yer yoktur ki, insan yaptığı fenalıktan, karşılığını görmeden, kurtulup sıyrılabilsin

Arkadaşlar
Designed-By

Visit Me Klik It
Credite
15n41n1