Saturday, February 14, 2009
BU NE YAMAN ÇELİŞKİ

Sen yıllarca sevgililer günü için atıp tut, demediğini bırakma, ona buna sataş, saçmasapan bul, sonra bütün geceni bugün için pasta, kurabiye yapmak için geçir.Datatatammmm.Ne oldum demeyeceksin işte, ne olacağım diyeceksin.Bari kendim için olsa, hepsi elalem için.Şimdi kendimi bir köprüden mi atmalıyım bu tezat halim için, yoksa yaptığım kurabiyelerin satışının keyfini mi çıkarmalıyım?Günah mı çıkartıyorum ne? Ben böyle değildim yaşarken oldu diye arabeskleşesim geldi.Ne oluyorsa bu kapitalist düzen yüzünden.Kendimi aklama çalışıyorum galiba, birden öyle hissettim.Az daha uğraşsam yırtacam, ama böyle kalsın.Üstüde kalsın, altıda.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim.Onlar kendini biliyor nasılsa.Lütfen üstünüze alının.Bir iki kişinin yevmiyesini kesecektim ama vazgeçtim:) Arkadaşlar süpersiniz, süperiz :))

Biliyorum bekliyorsunuz ama, sevgililer gününüz kutlu olsun demeye artık katlanamayacağım.Biraz havaya ihtiyacım var.

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤1:35 PM  
2 Comments:
 • At 10:13 PM, Anonymous Kurabiyeci said…

  Aşk kurabiyesi mi bunlar?
  Daha çok kuru soğan kabuğuna benziyolar?

   
 • At 2:16 PM, Blogger suveyda said…

  kuru soğandan güzel hediye mi olur kurabiyeci, en çok o lazım:)
  renkli jelatin o.Kurabiye onun içinde.Onun içinde neler neler...

   
Post a Comment
<< Home
 
 

about me
gelirsin gidersin dostumsun, gelmezsin gitmezsin neyimsin
Udah Lewat
Archives
Dua
Allah’ım, Sana tutunuyorum, Kimsenin yere atmasına izin verme beni. (Sadi)
Martı

“Yaşamak için ne çok sebep var,” diye düşünüyor uçmanın anlamına vardıkça. Kabiliyetlerinin sınırlarını aşmak, onu yaşatan en büyük sebep. Onun için balıkçı teknelerinin etrafında o rutin, sıkıcı dönüp dolaşmadan başka sebepler de var yaşamak için. Cehaletimizi kırabiliriz. Becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekâmızı kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz. En önemlisi hür olabiliriz!

Böyledir

Başkasını kıran, inciten bir insanın kendisi de bundan mutlaka yara alır.Kötülüğün oku mutlaka geri döner

Budur

Ne gökte, ne denizde, ne dağların içinde, ne de ormanların kuytu bir köşesinde, hiçbir yer yoktur ki, insan yaptığı fenalıktan, karşılığını görmeden, kurtulup sıyrılabilsin

Arkadaşlar
Designed-By

Visit Me Klik It
Credite
15n41n1