Tuesday, December 23, 2008
MİM
Aşk-i Bekacım, bilgisayarda deep freze programı var.Haliyle her açıldığında şu bildiğimiz windows otlağı çıkıyor.İşim aceleyse hiç bakmam ekrana, işim zaten içerde çünkü:) Ama uzun süreli kalıyorsam değiştiririm.Birazda keyfime bağlı tabi:). O anki ruhsal halime bağlı olarak, ki bu genelde o anda olmak istediğim yer şeklinde ekranı bir fotoğraf kaplar.Aynı zamanda en son çektiğim fotoğrafları daha çok tercih ederim.Genellikle ve sık aralıklarla kullandığım, vazgeçemedim fotoğraflar aşağıdakilerdir.Bazen kendimide tercih ederim ama benim işim yok burada:).

Amma konuştum aşk-i beka demi.Beni mimlersen olacağı budur.Velhasıl diyorumki, ben zırt pırt değiştiririm, bu konuda pek sadık sayılmam.Şunu da söylemeden geçmeyeyim, bence bu konuda önemli etken uzak olmak heralde.İnsan sevdiklerinden, sevdiği yerlerden uzak olunca daha çok onları ve oraları içeren resimleri tercih ediyor diye düşünüyorum.Yanlışsam düzelt beni.

Bir not daha aşk-i beka, ben dün gördüm beni mimlediğini.İnanırmısın tam üç defa cevap yazmak için açtım sayfayı, üçünde de yazamadım, aksilik yakamı bırakmadı, ondan böyle geç oldu.Affola yani hekimim.


Vazgeçemediğim fotoğraflardan biridir.


Bu hep olmak istediğim yer.Kendimce sahiplendiğim nadir yerlerden biridir.


Bu manzarayı da eksik etmem kolay kolay.

Köyde evimizin önü.Çok sevdiğim bir yerde burası.Bugünlerde favorimiz:)Eve gelen herkesin bu şekilde fotoğrafı var ve ekrandaki yansıması:)

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤7:40 PM  
0 Comments:
Post a Comment
<< Home
 
 

about me
gelirsin gidersin dostumsun, gelmezsin gitmezsin neyimsin
Udah Lewat
Archives
Dua
Allah’ım, Sana tutunuyorum, Kimsenin yere atmasına izin verme beni. (Sadi)
Martı

“Yaşamak için ne çok sebep var,” diye düşünüyor uçmanın anlamına vardıkça. Kabiliyetlerinin sınırlarını aşmak, onu yaşatan en büyük sebep. Onun için balıkçı teknelerinin etrafında o rutin, sıkıcı dönüp dolaşmadan başka sebepler de var yaşamak için. Cehaletimizi kırabiliriz. Becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekâmızı kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz. En önemlisi hür olabiliriz!

Böyledir

Başkasını kıran, inciten bir insanın kendisi de bundan mutlaka yara alır.Kötülüğün oku mutlaka geri döner

Budur

Ne gökte, ne denizde, ne dağların içinde, ne de ormanların kuytu bir köşesinde, hiçbir yer yoktur ki, insan yaptığı fenalıktan, karşılığını görmeden, kurtulup sıyrılabilsin

Arkadaşlar
Designed-By

Visit Me Klik It
Credite
15n41n1