Wednesday, February 25, 2009
TEBDİL-İ MEKAN
...her ne kadar Sezen Aksu "Tebdil-i mekanda ferahlık yokmuş aslında /Acının yüzölçümü yeryüzünden çokmuş aslında " dese de, inatla "Tebdil-i mekanda ferahlık vardır"

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤1:54 PM   5 comments
Saturday, February 14, 2009
BU NE YAMAN ÇELİŞKİ

Sen yıllarca sevgililer günü için atıp tut, demediğini bırakma, ona buna sataş, saçmasapan bul, sonra bütün geceni bugün için pasta, kurabiye yapmak için geçir.Datatatammmm.Ne oldum demeyeceksin işte, ne olacağım diyeceksin.Bari kendim için olsa, hepsi elalem için.Şimdi kendimi bir köprüden mi atmalıyım bu tezat halim için, yoksa yaptığım kurabiyelerin satışının keyfini mi çıkarmalıyım?Günah mı çıkartıyorum ne? Ben böyle değildim yaşarken oldu diye arabeskleşesim geldi.Ne oluyorsa bu kapitalist düzen yüzünden.Kendimi aklama çalışıyorum galiba, birden öyle hissettim.Az daha uğraşsam yırtacam, ama böyle kalsın.Üstüde kalsın, altıda.

Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür ederim.Onlar kendini biliyor nasılsa.Lütfen üstünüze alının.Bir iki kişinin yevmiyesini kesecektim ama vazgeçtim:) Arkadaşlar süpersiniz, süperiz :))

Biliyorum bekliyorsunuz ama, sevgililer gününüz kutlu olsun demeye artık katlanamayacağım.Biraz havaya ihtiyacım var.

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤1:35 PM   2 comments
Sunday, February 08, 2009
ÇOCUKLARLA GEÇEN SAATLER
sena&melike.atkı,bere made in süveyda:)


mimik kız büşra.İnsan bu kadar mı kendine bakar?


kamyoncu sena:) "aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza"hedef tamam.sena beni ne kadar seviyorsun? "işte bu kadar"asılı kalan sena:)


küsmüş bize Kübra,


küsmez o bize.


kardeş olmak ne güzel şeydir.Bazen aynı yerden bakarsın farklı gözlerle.En önemlisi yanyanasındır.Elini uzatsan tutarsın sımsıkı.

kızlar, çıkın oyun sahasından.Top oynuyoruz şurda.


Oyunda yanan Burak beklemede.


Yusuf İslam&Burak, her türlü entrika onlarda:)


Eskiden askerden, gurbetten, uzaklardan mektup gelince, içinden sararmış, solmuş bir fotoğraf çıkardı az biraz da renksiz.Fotoğrafa uzun uzun baktıktan sonra arkası çevrilir ve o cümle tüm bedene işlerdi."Sevenlerime benden hatıra kalsın"
O geldi nedense aklıma.


gün bitmek üzere, biten herşey gibi.


ve biter...

Labels:

posted by suveyda @ Permalink ¤3:43 PM   0 comments

about me
gelirsin gidersin dostumsun, gelmezsin gitmezsin neyimsin
Udah Lewat
Archives
Dua
Allah’ım, Sana tutunuyorum, Kimsenin yere atmasına izin verme beni. (Sadi)
Martı

“Yaşamak için ne çok sebep var,” diye düşünüyor uçmanın anlamına vardıkça. Kabiliyetlerinin sınırlarını aşmak, onu yaşatan en büyük sebep. Onun için balıkçı teknelerinin etrafında o rutin, sıkıcı dönüp dolaşmadan başka sebepler de var yaşamak için. Cehaletimizi kırabiliriz. Becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekâmızı kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz. En önemlisi hür olabiliriz!

Böyledir

Başkasını kıran, inciten bir insanın kendisi de bundan mutlaka yara alır.Kötülüğün oku mutlaka geri döner

Budur

Ne gökte, ne denizde, ne dağların içinde, ne de ormanların kuytu bir köşesinde, hiçbir yer yoktur ki, insan yaptığı fenalıktan, karşılığını görmeden, kurtulup sıyrılabilsin

Arkadaşlar
Designed-By

Visit Me Klik It
Credite
15n41n1