Friday, October 12, 2007
HAYIRLI BAYRAMLAR
“Zaman hızlı geçsede bayramlar eski günleri hatırlamak için güzel bir vesile.Biraz yüzünüz güldüyse ne mutlu bizlere.Nice mutlu bayramlara.”


Böyle yazıyordu girdiğim dükkanda.Buraya da not düşeyim dedim.İnşaAllah dükkan sahipleri burayı görmez: )
On bir ayın sultanını uğurlarken bizlere hediye olan bayramımız, Ramazanımız mübarek olsun.Dualarımız kabul olsun.

Selma hanımında selamları varmış sizlere.Bayramınızı kutluyor.Gerçi onun bloğu var ama hanfendi “bloğum olsun, boş olsun” derdinde: )

Biz şimdi bayram ziyaretlerine gidiyoruz.Sizde gezin tozun, eğlenin.Sıla-i Rahim yapın.Geç gelirsem şayet, bu ne uzun bayram ziyaretiymiş demeyin:) Malum, aile efradı geniş bizde biraz.

Bu sıralar hiç ilgilenemiyorum sevgili bloğum seninle.Bana gönül koyma.Racona ters olacak ama bu sıralar başını almış bir yoğunluk gidiyor.Beni ilgilendirmez diyebilirsin tabiki ama az anlayışlı ol.Bloğum dedim bağrıma bastım seni.Anlaştıysak şimdilik hoşça kal.

Herkese hayırlı bayramlar, hayırlı cumalar...

Buraya gelen herkes şeker bıraksın, çikolata bıraksın, helva, tatlı bıraksın.Demem o ki, boş kalmasın.Gerçi harçlık bırakırsanız daha iyi olur ama tabi siz bilirsiniz:)

Sağlıcakla efendim…

Labels: ,

posted by suveyda @ Permalink ¤11:25 AM   9 comments

about me
gelirsin gidersin dostumsun, gelmezsin gitmezsin neyimsin
Udah Lewat
Archives
Dua
Allah’ım, Sana tutunuyorum, Kimsenin yere atmasına izin verme beni. (Sadi)
Martı

“Yaşamak için ne çok sebep var,” diye düşünüyor uçmanın anlamına vardıkça. Kabiliyetlerinin sınırlarını aşmak, onu yaşatan en büyük sebep. Onun için balıkçı teknelerinin etrafında o rutin, sıkıcı dönüp dolaşmadan başka sebepler de var yaşamak için. Cehaletimizi kırabiliriz. Becerilerimizi, yeteneklerimizi ve zekâmızı kullanarak kendimizi bulabilir, kendimiz olabiliriz. En önemlisi hür olabiliriz!

Böyledir

Başkasını kıran, inciten bir insanın kendisi de bundan mutlaka yara alır.Kötülüğün oku mutlaka geri döner

Budur

Ne gökte, ne denizde, ne dağların içinde, ne de ormanların kuytu bir köşesinde, hiçbir yer yoktur ki, insan yaptığı fenalıktan, karşılığını görmeden, kurtulup sıyrılabilsin

Arkadaşlar
Designed-By

Visit Me Klik It
Credite
15n41n1